برای خرید هاست وردپرس | هاست ووکامرس ویا هاست مخصوص ربات تلگرام میتوانید از کد تخفیف nodria در وبسایت azardata.net استفاده کنید.
0
09134564880

سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی نام کاربری خود به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “جزئیات حساب کاربری” امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی اسپم می‌شوند. توجه داشته باشید که “لینک تغییر رمز” برای شما ارسال می‏‌شود.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارش ها” یا “دانلودها” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد، میتوانید وضعیت سفارش خود را پس از پرداخت در وبسایت نودریا بررسی کنید.

برای فروشنده شدن در هر دسته ای از وبسایت نودریا نیاز به تایید رسمی مدیریت دارید.

برای ارسال درخواست خود و ارتباط با مدیریت میتوانید با ادرس ایمیل [email protected] در ارتباط باشید.